Devlet lisesinde okula gitmeyince mesaj atılıyor mu?

LEGEND.35

Hectopat
Yer
İzmir
Özel okuldan devlete geçtim normalde özel okulda ararlardi devlette ise arama durumu yok diye biliyorum mesaj gidiyor mesajı atan o numarayı engellesem iletişim yerlerini okula gitmediğim anlaşılır mı yine de?

Son düzenleyen: Moderatör:
Devlet lisesinde mesaj atılmıyor da bir tane veli bilgilendirme numarası vardı. Velin o numaraya abone olursa sınav notların, okula gidip gitmemen vs her şey veline gönderiliyor.
Evet işte onu söylüyorum eokul gsm başvurursa velin her okul notun vs gidiyor o numarayı engellersem anlarlar mi gidip gitmediğini ortaokulda gidiyordu mesaj ama yeni okula geçince sifirlaniyor mu o mesaj olayı yoksa kökten engellemeli miyim.

Anlamıyor bile hiç rast gelmedim yani özel okulda sesli aramaları için engellemiştim bunda da öyle yapacağım sanırım ilk haftadan gına geldi daha.

İlk haftadan devamsızlık yapmaya başlamışsan dönem sonu herkes iznini alıp evinde takılırken sen okulda durmaya mahkûm olursun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…