Devlet sitelerinin kullanımı

• Konuyu başlatan fatih52
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 476
F

fatih52

Ziyaretçi
Devlete ait olan sitelerin tanıtımının yapılması kullanımını açıklamak sorun olur mu ? E Devlet üzerinden SSK kayıtlarına nasıl bakılır, belgeler nasıl çıkarılır gibi işlemleri göstermek bunları açıklamak, anlatan videoların herhangi bir sitede yayınlanması suç olabilir mi ? Şimdiden teşekkürler.

Bence olmaz. Yani sonuç olarak açıklıyoruz. Nasıl yapılacağını anlatıyoruz. Şahsen suç olacağını düşünmüyorum.

Bende öyle düşünüyorum. Açıkçası çok güzel olur. Bazı işlemleri siteler üzerinden çok daha kolay yapabiliyoruz. Bunları en baştan herkesin anlayabileceği şekilde en ince detayına kadar anlatmak ve uygulayarak göstermek kullanıcılara büyük bir iyilik olur açıkçası. Bilmediği için kullanamayan insanlar var. Hala millete rica edip SSK dökümlerini çıkaran kişiler var. Onlar için iyi diye düşünüyorum. Ama bu durumu yasal olarak öğrenmek istiyorum. Yasal dayanağı olur ise daha rahat olunabilir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı