Çözüldü Devour oynarken ekran gidiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

chrotom

Decapat
Devour oynarken ekran birden gidiyor ve bir daha gelmiyor. PC çalışıyor ama bir şey yapamıyorum. Sürücülerim falan her şey güncel. Eskinden böyle yapmıyordu, şimdi oldu. Çözümü olan var mı?

Çözüm
Son durum nedir? Tahmin ettiğim gibi ekran kartı sorunu muydu?

Bilgisayara reset attım ve reset attığım için ekran kartının driverları da sıfırlandı muhtemelen. Oyuna girdiğimde 1 kere o hatayı yaptı sonra bir daha yapmadı garip bir şekilde. Galiba donanımsal değil yazılımsal bir sorunmuş.
Devour oynarken ekran birden gidiyor ve bir daha gelmiyor. PC çalışıyor ama bir şey yapamıyorum. Sürücülerim falan her şey güncel. Eskinden böyle yapmıyordu, şimdi oldu. Çözümü olan var mı?
Monitörün otomatik çözünürlük gibi bir özelliği varsa onu kullan olmazsa yönetici olarak çalıştırmak gibi basit şeyleri dene, denediysen uyumluluk sorunu olabilir belki.

Yazılımsal bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Ekran kartınız nedir?

XFX RX 590 Fatboy

Yazılımsal bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Ekran kartınız nedir?

Sürücüleri yeniledim olmadı. En baştan fabrika ayarlarına döndürdüm yine olmadı. Diğer oyınlarda yapmıyor sadece bu oyunda yapıyor.

Monitörün otomatik çözünürlük gibi bir özelliği varsa onu kullan olmazsa yönetici olarak çalıştırmak gibi basit şeyleri dene, denediysen uyumluluk sorunu olabilir belki.

Teşekkürler deneyeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
RX serisinde bu sorunlar olabiliyor. Furmark ile test edebilirsiniz kartı. Veya OCCT.

RX serisinde bu sorunlar olabiliyor. FurMark ile test edebilirsiniz kartı. Veya OCCT.

Şu anda aynı hatayı Valorant'ta da yaptı. Sürücüleri güncelleştirdim, sizin attığınız testleri de yapacağım yine bir çözüm yolu bulamazsam yetkili servise götürmeyi planlıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son durum nedir? Tahmin ettiğim gibi ekran kartı sorunu muydu?

Bilgisayara reset attım ve reset attığım için ekran kartının driverları da sıfırlandı muhtemelen. Oyuna girdiğimde 1 kere o hatayı yaptı sonra bir daha yapmadı garip bir şekilde. Galiba donanımsal değil yazılımsal bir sorunmuş.

Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı