Dezenfektan içme sonrası ne yapılmalı?

İlk yudumda nasıl fark etmedin? Acile görün, kör olma.

Beyler, 1 saat önce benim su şişeme dezenfektan doldurmuşlar, bana da söylemediler içtim yutarken fark ettim, 2 yudum içip tükürdüm, üzerine 2 litre su içtim sizce bir şey olur mu? Ne yapayım?

Çabuk doktora git acilen mideni yıkamanı lazım bağırsaklarına çok zarar verebilir kanına karışabilir hemen yıkanması lazım bağırsaklara gitmeden.

Beyler, 1 saat önce benim su şişeme dezenfektan doldurmuşlar, bana da söylemediler içtim yutarken fark ettim, 2 yudum içip tükürdüm, üzerine 2 litre su içtim sizce bir şey olur mu? Ne yapayım?

O şişeye dezenfektan dolduranların peşini bırakma süründür onları. Ben olsam ağız göz dalardım.

İlk önce acil doktora görünmelisiniz.
Ondan sonra okul yetkililerine bunu bildirerek yapanı okuldan yollayabilirsiniz. Geçmiş olsun.

En yakın hastaneye gitmek en iyisi olacaktır.

Kim bunu yapan insan?

Şişenizi dezenfektanla dolduran kişi kim? Çok merak ediyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…