DH4 mu yoksa Xbox 360 kolu mu?

Hangisi kontroller daha rahattır?

• Oy verenlerin toplamı
    10

Buğra tulpar

Kilopat
Daha fazla  
Xbox 360'ımı satıyorum. Sattıktan sonra bir kontroller alacağım bilgisayarda kullanmak için, Xbox'ın kolu ile bilgisayara bağlamak için kullanılan aparatla birlikte neredeyse DH4 fiyatıyla aynı. Acaba diyorum Xbox kolu ve o aparatı mı alsam yoksa DH4 mu alsam? Yıllardır Xbox'ın kolunu kullanıyorum. Hangisi daha rahattır?

DH diye kısaltıldığını da ilk kez gördüm :D Neyse PC'de Dualshock o kadar iyi değil. İmkanınız varsa XBox One Controller alın ama yoksa XBox 360 Controller daha iyi olur.

DH4 ne diyorum ben de.
Dualshock 4 kullanıyorum PC'de, DS4Windows programı ile Xinput olarak göstererek her oyunu oynarsın sıkıntı yok. Herhangi bir bluetooth alıcı ile de kablosuz bağlayabilirsin, bendeki bluetooth bayağı eski 2.1 ya da 2.0 olması lazım.

Xbox'a alışkanlığın varsa Xbox ile devam et derim ama, çünkü sol kısımdaki tuşların yerleşimi farklı.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı