DHL gümrük işlemi

qwancll_3

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar DHL'den gelen ürünüm için bir mesaj geldi mesajda gümrüklü geçici depolama alanına alınmıştır diyor gümrüğe takıldı mı demek, ne yapmam gerekir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar DHL'den gelen ürünüm için bir mesaj geldi mesajda gümrüklü geçici depolama alanına alınmıştır diyor gümrüğe takıldı mı demek, ne yapmam gerekir?
İş yeri için Çin’den malzeme sipariş ettiğimizde böyle olmuştu. Sabiha Gökçen Havalimanının arka tarafında kargoyla alakalı biryer vardı oraya gidip gümrük firmasıyla anlaşma yapıp vergisini ödeyip alabilmiştik. Önce DHL arayıp bilgi alın.

İş yeri için Çin'den malzeme sipariş ettiğimizde böyle olmuştu. Sabiha Gökçen havalimanının arka tarafında kargoyla alakalı bir yer vardı oraya gidip gümrük firmasıyla anlaşma yapıp vergisini ödeyip alabilmiştik. Önce DHL arayıp bilgi alın.

Neden takıldığını anlamadım Corsair RMA işlemiyle kulaklığımın yenisi gönderilmişti ve neredeyse kimsede çıkmamış.

Ad soyad, adres , telefon, e posta doğru ise yukarıda dediğim gibi vergi çıkarsa telefon a yada e-posta ya ödeme bildirimi gelir ,ödersin adrese gelir ödemessen gümrükte kalır.
Ben ödedim eve kadar geldi , gümrük vergisi yoksa zaten gümrük den gecip evi ne kadar gelir. İstanbul da oturanları gümrüğe çağırabilirler .

Dostum benim de ürünüm geçiçi kısma alındığı yazıyor ne yaptınız siz? Corsair'e yazmalı mıyım arayayım mı gümrük numarasını

Ne yapmıştınız hocam, aynı problemi şu an ben de yaşamaktayım.

Neden takıldığını anlamadım Corsair RMA işlemiyle kulaklığımın yenisi gönderilmişti ve neredeyse kimsede çıkmamış.

Siz ne yaptınız hocam ücret falan ödediniz mi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı