Dht nasıl artırılır?

sares111

Centipat
Kel olabileceğimi biliyorum ama açıkçası kel olmayı pek önemsemiyorum. Evet sorumuza geçelim dht arttırmak için ne yapmamalıyım ve ne yapmalıyım?

Tamam kabul ediyorum dht nasıl arttırılır simdi anlatır mısınız?
Ya DHT'ye dönüşecek testosteron miktarını artıracaksın ya sHGB azaltıp serbest testosteronu artırıp daha fazla DHT'ye dönüşmesini sağlayacaksın ya da 5a reduktaz enziminin aktifliğini artıracaksın. Ayrıca progestronun fazlalığı DHT'ye dönüşür.

Testoyu artırmak için eczaneden gidip sustanon alıp basıyorsun. SHGB düşürmek için günlük 5-10mg bor kullanabilirsin. Progesteron içinse 100-200mg progesteron hapları alıp rektal olarak kullan.

Ya Dht'ye dönüşecek testosteron miktarını artıracaksın ya shgb azaltıp serbest testosteronu artırıp daha fazla Dht'ye dönüşmesini sağlayacaksın ya da 5A reduktaz enziminin aktifliğini artıracaksın. Ayrıca progestronun fazlalığı Dht'ye dönüşür.

Testoyu artırmak için eczaneden gidip sustanon alıp basıyorsun. Shgb düşürmek için günlük 5-10mg bor kullanabilirsin. Progesteron içinse 100-200mg progesteron hapları alıp rektal olarak kullan.

Doğal yollardan diyorum.

Geri
Yukarı