Diablo 4 oynamak isteyen var mı?

Avardenk

Centipat
Malum Game Pass'a eklendi, aranızda oynamak isteyen varsa WildWolf#2173128 battle.net tagı ile beni ekleyebilir. Eğer oynadığınız aktif bir klan varsa onu yazabilirsiniz, katılırım.

İfadeler: WHT
Yeni sezonda başlarsanız bende gelirim. Sezon sıfırlanacak, tekrardan sıfırdan başlayacağım. Bende girerim sizinle.
Düzeltme: Sezon Mayısa ertelenmiş. Pazartesiden sonra bende katılabilirim. En azından yardımcı olurum 70 seviye hesapla.
Gireceğiniz zaman haber verirsiniz. Yaşım 24. Ortama ayak uydururum.

Malum Game Pass'a eklendi, aranızda oynamak isteyen varsa wildwolf#2173128 battle.net tagı ile beni ekleyebilir. Eğer oynadığınız aktif bir klan varsa onu yazabilirsiniz, katılırım.

Sezon 4 de yeniden başlayacağım. Ama sezon 3'e şans vermeli miyim bilemiyorum. Pre-seasendan sonra adamakıllı hiç güzel şey yapmadılar. Season 4 iyi olacağına inanıyorum.

Sezon 4 de yeniden başlayacağım. Ama sezon 3'e şans vermeli miyim bilemiyorum. Pre-seasendan sonra adamakıllı hiç güzel şey yapmadılar. Season 4 iyi olacağına inanıyorum.
Her sezon iyi olacak diyorlar. Sezon 2'de de sezon 3 iyi oalcak diyorlardı.

@Avardenk Hocam isterseniz discord üzerinden sesli olarak konuşalım.

Son düzenleme:
Cross oynanabiliyor mu? Ben PS üzerinden almayı düşünüyorum, takılabilirim size.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…