Diablo 4 oyun içinden Deluxe'ya da Ultimate paket satın alınabilir mi?

kebab man

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
İyi akşamlar sosyal! Bir süre önce Diablo 4'ün en düşük paketini ön sipariş vererek almıştım fakat hiç oynamadım. Şu an indiriyorum ve eğer Battle Pass standart sürüm için kapalı ya da ödülleri açmak zorsa Deluxe'ya da Ultimate sürümlerine yükseltmeyi düşünüyorum. Aynı Diablo 3'te olduğu gibi oyun içerisinden bu sürümlere geçiş yapabilir miyim? Yoksa yeni bir hesaba mı ihtiyacım var?
He bir de PS5 de aynı karakterim ile oynamayı sürdürebilir miyim? PS5 için ayrıca satın almaya mı ihtiyacım var? Başka konu açmadan sorayım dedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam oyuna sahip değilim ama Battlenet'te konuyla alakalı destek makaleleri var, belki işinize yarar.
Blizzard Support - Can I Upgrade My Diablo IV Edition? | "Diablo 4 sürümümü yükseltebilir miyim?" -> "Diablo 4'ün sürümleri için yükseltmeler oyun içi mağazadan Platinum ile yapılabilir."
Ayrıca Reddit'te oyunu satın aldığınız mağaza platformu üzerinden de sürüm yükseltilebildiğini yazan kullanıcı yorumları vardı.

Blizzard Support - Can I Play Cross Platform | "Cross Progression, bir oyundaki ilerlemenizi PC, konsol ya da telefon arasında kullanabilmenizi sağlar. Bu, satın alınması gereken oyunlar için oyunu bir platform üzerinden satın alıp başka bir platformda da kullanabileceğiniz anlamına gelmez; her platform için oyunu ayrıca satın almanız gerekir." "Cross Progression Diablo 4 için mevcuttur."
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
| "Oyunun iki kopyasına sahipsem PC ve PS5 arasında aynı karakteri oynayabilir miyim?" -> "Evet, oyunda Cross Progression mevcut ve ilerlemeniz Battlenet hesabınıza bağlı."

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı