Diana ve Leona'nın lezbiyen olduğu onaylandı

Hellblazer Aku

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Whiterun
Daha fazla  
Diana ve Leona'nın birbirinden hoşlandığı yeni gelecek emote ile artık cannon. Sanırım SJW'lere yaranmak için karakterlere anlam yükleyen firmalar değil, karakterleri bir karakter olduğu için bunun da sıradan bir özellikleri olarak aktarıldığı tek ürün LoL.

EM_EVENTS_PRIDE_2021_LEONADIANA_Inventory.ACCESSORIES_11_10.png

Örnek alınsın, Runeterra Lore'unda siyahisi de bir karakter, beyazı da, Asyalısı da, eşcinseli de.
LGBT desteklemiyorum da karşı da değilim, buna rağmen takdir ediyorum firmayı.

Mesela Netflix örnek almalı. Tüm ürünleri SJW dolu. Geralt'ı siyahi bir gay yapmadılar diye sevindik, gerçi bembeyaz elfleri siyahi yaptılar da neyse. :D

Hocam Amerika soğuktur.
Qwe. Tüm firmalar karakterleri etnik kökeni veya cinsel kimliği ile ön plana çıkartmaya çalışırken Riot Games'in yaptığı olay takdir edilesi.

Lol evrenindeki karakterlere baktığında hiçbiri böyle değil, mesela Neeko'dan örnek verelim o da lezbiyen.
Neeko'ya baktığımızda lezbiyen birini değil, kadim bir Vastaya kabilesinin son üyesini, güzellikle dolu bir gelecek hayal eden, kendi gibi düşünen ve bu görüşleri benimseyen vastayaları, yordle'ları, insanları ve tüm diğer canlıları kapsayan daha büyük bir kabile oluşturmak isteyen Neeko'yu görüyoruz.

Neeko'nun kabilesinde herkes kendine yer bulabilir. Katılmak isteyenleri bulup, onlarla dostluk kurup sho'ma'larını hayatı pahasına savunmayı amaçlıyor.

Lezbiyenliği karakterinin önüne geçmiyor,
bunu takdir etmeyeceğiz de neyi edeceğiz?

Diğer firmalar zorlama ve yapmacık yapmacık şeyler yapıyor özellikle Netflix xd.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı