Dicsord video izleyince kapanıp geri açılıyor

HzCizis

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar Discord ön izleme videosunu izleyince sonlara doğru Discord'dan atıp geri giriyor. Bir arkadaş attı ön izlemeye tıkladım anlattığım olay oldu. Nasıl olmuştur sizce? Sıkıntılı bir şey mi?

Dosya Ekleri

• IMG_20220519_162115.jpg
    226,5 KB · Görüntüleme: 58
Son düzenleyen: Moderatör:
Diger videolarda olmuyorsa o videoda bir olay vardir ki kapagi bir olay oldugunu hissettirdi
Videoyu indirip izlemeyi dene.

Diger videolarda olmuyorsa o videoda bir olay vardir ki kapagi bir olay oldugunu hissettirdi
Videoyu indirip izlemeyi dene.
Olay videoda. İndirip izlemek riskli. Önizleme de bunun olmasının kötü bir yanı var mı onu soruyorum.

Olay videoda. İndirip izlemek riskli. Önizleme de bunun olmasının kötü bir yanı var mı onu soruyorum.
Troll olaylari oluyordu bir ara DC mi ne cokuyor diyordu arkadasim dogrlugunu bilmiyorum ama. Obur videolarda oluyor mu ornegin olmuyorsa sorun videodadir.

Troll olaylari oluyordu bir ara DC mi ne cokuyor diyordu arkadasim dogrlugunu bilmiyorum ama. Obur videolarda oluyor mu ornegin olmuyorsa sorun videodadir.
Yok diğer videolarda sıkıntı olmuyor. Linke tıklamadım bir sorun çıkarmaz umarım.

Discord çökertmek için yapılmış troll bir videodur. Her açanın Discord'u çökecektir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…