Dierya DK61SE nasıl?

Ben Corsair K55 RGB Pro XT klavyeden K380'e geçmiştim. 1 saatte falan alıştım. Zaten bu klavyeler yazı vs için. Küçük ve kullanımı rahat oluyor.

Ben genelde yön tuşlarını da kullanıyorum. Parmakların yön tuşlarını bulması kolay oluyor mu?

Ben genelde yön tuşlarını da kullanıyorum. Parmakların yön tuşlarını bulması kolay oluyor mu?
K380 ile evet. Ayrıca K835'im var. TKL o klavye de. O klavye ile de rahatça yazıyorum. %60 klavye mesela ben almam çünkü ok tuşları yok. FN + ok tuşuna basmak gerekli. Ondan dolayı en kötü %65 bakardım. Çünkü yazılım ile ilgileniyorum ve en çok kullandığım şeylerden birisi.

Aynı markanın T68SE modelini satın aldım yakın zamanda. 2 tuşunun ışığı bozuk geldi. Onun dışında bir sıkıntısı yok. Neredeyse hiç araştırmadan satın aldım 1 2 ay sonunda ne olacak bakalım.

Satıcıya mesaj gönderirseniz bir miktar para gönderebilir. Aliexpress ve Banggod'da öyle oluyordu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…