Dierya × TMKB T68SE vs. Dierya DK61SE

RickGrimes57

Zeptopat
Daha fazla  
Dierya marka klavye alacağım, hangisini alsam karar veremedim. İkisi de aşırı benzer farklar nelerdir?

Kısıtlı bir zamanım var hızlıca yardımcı olur musunuz?

Son düzenleme:
Hocam konu hakkında çok geç kalınmış fakat yine de yardımcı olayım,
DK61SE nodelini kullanıyorum ve gayet güzel, sadece eğer tuşlara alışkın değilseniz alışmanız 1-2 gün alabilir.
DK61SE ok tuşlarında vs. kısayol kullanmakta zorluk çıkarabilir (eğer çok kullanıyorsanız). Fakat TMKB T68SE modeli daha büyük olduğundan daha işe yarayabilir.
Fiyat/Performans bakımından aşırı güzel klavye diyebilirim. Dandik çin malı switchler kullanan ne olduğu belirsiz parçalarla toplanan klavyeler bile 1000TL fiyatını çoktan geçmiş durumda.
O yüzden almanızı kesinlikle tavsiye ediyorum.
Eksi yönlerini belirttim fakat yine de istediğinizi alabilirsiniz.

Hocam konu hakkında çok geç kalınmış fakat yine de yardımcı olayım,
DK61SE nodelini kullanıyorum ve gayet güzel, sadece eğer tuşlara alışkın değilseniz alışmanız 1-2 gün alabilir.
DK61SE ok tuşlarında vs. kısayol kullanmakta zorluk çıkarabilir (eğer çok kullanıyorsanız). Fakat tmkb T68SE modeli daha büyük olduğundan daha işe yarayabilir.
Fiyat/Performans bakımından aşırı güzel klavye diyebilirim. Dandik Çin malı switchler kullanan ne olduğu belirsiz parçalarla toplanan klavyeler bile 1000TL fiyatını çoktan geçmiş durumda.
O yüzden almanızı kesinlikle tavsiye ediyorum.
Eksi yönlerini belirttim fakat yine de istediğinizi alabilirsiniz.

Hocam merhaba yakın zamanda DK61SE yi almayı düşünüyorum geri dönüş verme şansınız var mı klavye ne durumda sorun yaşandı mı ne bozuldu mu vb.

Hocam merhaba yakın zamanda DK61SE yi almayı düşünüyorum geri dönüş verme şansınız var mı klavye ne durumda sorun yaşandı mı ne bozuldu mu vb.
Halen klavyeyi kullanmaktayım ve ghosting , tuş sorunu, ledlerinde ve herhangi bir bölgesinde bozukluk olmadı bu yüzden klavyeden aşırı memnunum.
Kullandığım en kaliteli klavye oldu sanırım, eğer mini klavye yeterli oluyorsa gayet memnun kalırsınız. Çok kaliteli bir ürün. (Ek olarak ben geçen sene aldığımda kargo fiyatı çok pahalı değildi ve 15-20 gün gibi bir süre içerisinde Fransa'dan geldi.)

Halen klavyeyi kullanmaktayım ve ghosting, tuş sorunu, LED'lerinde ve herhangi bir bölgesinde bozukluk olmadı bu yüzden klavyeden aşırı memnunum.
Kullandığım en kaliteli klavye oldu sanırım, eğer mini klavye yeterli oluyorsa gayet memnun kalırsınız. Çok kaliteli bir ürün. (ek olarak ben geçen sene aldığımda kargo fiyatı çok pahalı değildi ve 15-20 gün gibi bir süre içerisinde Fransa'dan geldi.)

İlginiz için çok teşekkür ederim hocam çok sağ olun. Yüksek ihtimalle yakın zamanda alacağım teşekkür ederim.

Geri
Yukarı