Diğer İSS Superbox cayma bedelini öder mi?

deleted

Megapat
Merhabalar. Şu an altyapısı olmayan bir muhitte oturuyorum, bu yüzden Superbox'a başvurmayı düşünüyorum. Gelecek yıl Eylül dolaylarında kira sözleşmem bitiyor.

Öncelikle, ben Superbox'a başvurup bir yıl kadar kullansam, sonra altyapısı olan bir muhite geçtiğimde başka bir servis sağlayıcıya başvursam Superbox'un cayma bedelini öderler mi? Cevap evet ise sorular artıyor :).

1- Bir yıllık cayma bedeli tahminen ne kadar gelir?
2- Superonline'a geçsem cayma bedelinden kurtulur muyum?
3- Cayma bedeli ödeyen diğer ıssler hangileri?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hız limitsiz vermiyorlar. Zaten normal telefon hattına internet paketi tanımlıyorlar. 1 yıl boyunca 10 lira da cep hattı vergilerini ödüyorsunuz. Hız limiti olarak aldığınız pakete göre 10 veya 20 Mbps hız limitleri konuyor. Yoksa 4.5G ile 40-50 Mbps alabiliyordum ben telefonda. Kota olarak ise sınırlama yok.

Süper! Peki bir konuda sınırsız paketlerin kalktığını duydum, kalkan paketler hız limitsiz mi yoksa kotasız olanlar mı?
Kotasız olanlar kalktı. Ben 279 TL'lik paketi kullanıyorum. Hız ve kota limiti yok. Suan o paket satışta değil onun yerine 399 TL'ye hız limiti olmayan 500 GB kotalı paket koydular.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı