Diğer Witcher Oyunları Oynamadan Witcher 3 Oynanır mı?

aynen öyle ikinci oyun baya sarıyor iki defa bitirdim ara vermeden 3'e başladım pişman oldum keşke biraz bekleseydim diye

Witcher 3 ten basladım direk, gerisini de okudum. Witcher 1 i oynamak ister misin bilemem de benim o dövüsleri gördükten sonra elimi süresim gelmedi :D
2 yine daha kaliteli bir yapım, oynanabilirligi var da 3 o kadar kaliteli ki 2 yanında basit kalıyor, oynayasın gelmiyor :D

çünkü witcher 2 doyurucu bir oyun, ve 3-4 defa bitirmeye değecek kadar güzel bir yapım. witcher 3 bundan daha daha iyi ama aynı türü oynadıktan sonra insan gerçekten sıkılıyor. ben de sıkıldım ve keşke arada boşluk vakit bıraksaydım oyunu özlemek için diye iç geçirdim, yani oyunu özlemen lazım biraz, daha fazla keyif almak ve oynamak için

Ne demek oynama ya? Anlamıyorum sizi. Neden bir serinin finalinden başlamayı tercih ediyorsunuz?

Kesinlikle oyna arkadaşım çünkü oynadığın zaman 3. oyunda daha başından bile birçok şeyi fark edeceksin. Oyun serinin diğer oyunlarını oynanmadan da eğlenceli ama onları oynadığın zaman diğer birçok detayı görüyorsunuz. Hikayenin sonu olan bir oyun Witcher 3 Allah aşkına!

Şöyle düşün. Şimdiye kadar takip etmediğin bir film serisi var. Atıyorum karayip korsanları. Sen gidip o serinin son filmiyle izlemeye başlayabilirsin. Gayet iyi de vakit geçirirsin. Fakat seriyi baştan başlayarak izlersen hayran olarak izlersin.

Oturun oynayın arkadaşım. Benim önerim ilk oyunu deneyin, alışamaz ısınamazsanız (yapısı, oynanışı biraz farklı) hikayesini okuyabilirsiniz. Ayrıca bence genel yapısıyla oldukça güzel bir hikayesi var. Witcher 2 ise kesin oynamanız gereken bir oyundur. Hikayesi Witcher 1 kadar güzel değil bence ama fazlasıyla iyi bir oyun. En sonunda da artık tarihin en iyi oyununu en iyi keyifle oynayabilirsiniz.

Sana spoiler olmayacak basit bir detaydan bahsedeyim. Örneğin Witcher 2 oyununda bir görev var. Görevin sonunda Geralt'ın boynuna bir dövme yapılıyor. Daha sonra silebiliyorsun tabii ama silmeyedebilirsin. Bu şekilde oyunu bitirir ve save dosyanı Witcher 3'e aktarırsan oyunu o dövme ile oynuyorsun.

Bu olabildiğince basit bir detay. Böyle detayları ve fazlasını hikayede görebileceksin. Witcher 3'₺ü Witcher 3 yapan detaylardır.

Usta sakin ol ya mesela ben 2. oyunu almıştım ondan başlayacaktım herkes methttiği için oyunu bu ejder geliyor biyerlei yıkıyor oraya kadar oynayabildim inan sarmadı ne zıplıyor ne bir şey yapıyor karakter aşırı kısıtlı hikayeside çok sıkıcı ve dialoglar çok sıkı hatta silip tekrar şans vermek istedim oyuna indirdim ama yok abi gitmiyor Max 5 saat oynamışım ha dersen oyunun ağırlığı var hikaye yavaş ilerliyor ben mgs5 de oynadım oradaki yavaşlık beni geriyor ve sarıyor kısacası 3yanlış her zaman 1 doğruyu götürmüyor sevmeyende vardır.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı