Digipod mouse pad alınır mı?

HackHita

Decapat
Daha fazla  
Yeni bir masa almaya karar verdim yeni alacağım masa aşırı büyük 160x80 bendeki masa 100x60 bendeki mouse pad bana fazlasıyla yetiyor. Merak edenler için polo Smart BİM'den 80₺ye almıştım şimdi ise 90x40 RGB Razer desenli bir mouse pad bakıyorum. Ve digipod adında bir firmanın tasarımı çok hoşuma gitti ve diğer tasarımları da çok hoş ama güvenilir mi bilemedim. Ürünün linki burada; Digipod RGB Gaming Mousepad Oyuncu Mousepad 90X40 XXL Büyük Oyuncu Mousepad Kaymaz Taban 4mm Kalınlık ürün gerçekten çok güzel.

Bence ne olursa olsun bir Mousepad için bu kadar bütçe ayırmak mantıklı değil. Ancak görünüme önem veren biriyseniz ve kasanızla sinerji oluşturacağına inanıyorsanız elbette alınır.
Yeni bir masa almaya karar verdim yeni alacağım masa aşırı büyük 160x80 bendeki masa 100x60 bendeki mouse pad bana fazlasıyla yetiyor. Merak edenler için polo Smart BİM'den 80₺ye almıştım şimdi ise 90x40 RGB Razer desenli bir mouse pad bakıyorum. Ve digipod adında bir firmanın tasarımı çok hoşuma gitti ve diğer tasarımları da çok hoş ama güvenilir mi bilemedim. Ürünün linki burada; Digipod RGB Gaming Mousepad Oyuncu Mousepad 90X40 XXL Büyük Oyuncu Mousepad Kaymaz Taban 4mm Kalınlık ürün gerçekten çok güzel.

Bence ne olursa olsun bir mouse pad için bu kadar bütçe ayırmak mantıklı değil. Ancak görünüme önem veren biriyseniz ve kasanızla Sinerji oluşturacağına inanıyorsanız elbette alınır.

Şu an elimdeki mousepadi satabilirim 100 ya da 120TL'ye çünkü şu anda aşırı pahalı ben bu mousepadi 100₺ye bile satsam o mouse pad bana 150₺ye gelecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı