Dijital madencilik için MSI Afterburner ayarları nasıl olmalı?

Hocam miner anlamında en iyisi diye bir durum yok aslında hangisinin arayüzü hoşunuza gidiyorsa onu kullanın bence. Aralarında kazım hızı anlamında neredeyse fark yok. Fakat LHR kartınız için özellikle GMiner kullanmanızı öneririm. LHR kilidi kırma anlamında en başarılı miner o diye biliyorum. Bu konuyla ilgili izlediğim videolarda öyleydi. En son Gminer LHR yi %70 oranında kırmayı başarabilmişti. Muhtemelen şuan daha iyidir. Ama LHR olmayan kartlar için minerin pek önemi yok bence. Ben Trex kullanıyorum arayüzü hoşuma gittiğinden. LHR konusunda muhtemelen @The Theseus hocamın benden daha çok bilgisi vardır. Bu arada ben sadece windows üzerinden kazım için konuşuyorum. Hiveos kazımı hakkında bilgim yok maalesef.
Gminer ile TRex çok yakın sanırım ondan ona geçecek kadar da fark olur mu emin değilim. İki işletim sistemi için de Trex ya da NBminer kullandım Gminer hiç kullanmadım biraz geç girdiğimdendir sanırım. Trex %74,5 kırmış durumda.

Gminer ile TRex çok yakın sanırım ondan ona geçecek kadar da fark olur mu emin değilim. İki işletim sistemi için de Trex ya da NBminer kullandım Gminer hiç kullanmadım biraz geç girdiğimdendir sanırım. Trex %74,5 kırmış durumda.
Trex daha iyiymiş demek ki. Zamanla daha gelişmiş kırılma oranı. Trex e devam o zaman.

Hocam çok teşekkür ederim. Trex ile oranlar düzeldi, LOL minner ve trexi ayni anda çalıştırabilir miyim?

Geri
Yukarı