Dik Durma Problemi

Zireael14

Kilopat
Yer
Kadıköy
Dik duramıyorum. Dik yürüyorum bir süre sonra kendimi fark etmeden öne egiyorum. Erken yaşta kamburum cikacak. Ne yapmalıyım? İnternette satilan korselerden alsam işe yarar mı? Tecrübesi olan varsa anlatsın lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun bende de var ve çok can sıkıcı bir olay, bugün bunun ile ilgili bir konu açacaktım açman iyi olmuş. Ben birkaç yere danışmıştım denizde sırt üstü yüzün diyorlar. Faydası oluyormuş.

Hocam ben bu egzersizleri uygulayarak dik durmaya ve yürümeye alıştım. 1-2 hafta tekrar etseniz kalıcı olur zaten.

Bana sormamissin ama ben de yazayım. 178 cm 96 kiloyum. Spora başladım kilo vereceğim. Kilonun etkisi var mıdır?

Sakın internetten aldığınız korseleri kullanmayın, daha dogrusu doktor gözetimi olmadan hiçbir korseyi kullanmayın. Korseleri sağlıklı bulmuyorum. Sorununuzun çözümü için bir fizyoterapiste başvurabilirsiniz. Dik yürüyememenizin birçok sebebi olabilir ve buradan kesin bir şey diyemem.

Kambur durdugumu fark ettigim gunlerde yastiksiz sirtustu yatiyorum ve ertesi gune hicbir sey kalmiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…