Dilde su kabarcığı

İlginçmiş, bende hep ağız içinde çıkıyordu yanak bölgesinde falan yani dilimde hiç çıkmamıştı. Ve tuz bastığımda sadece anlık acı vermişti. Belki dilde yapınca sürekli acıyor olabilir.

Bendeki hiç etkilemedi valla hissetmiyorum bile aynaya bakınca boğazıma yakın yerde görünüyor bir adet.
Benden tavsiye çok zorunlu ilaçlar dışında ilaç kullanmayın. Vitamin takviyesi, kansızlık hapları felan kısa süre kullanılabilir ama diğerlerini kullanmayın. Ben gözüm alerji oldu diye gittim. Damla verdiler. Damlalar daga kötü yaptı gözlerimi. Uçuşan gölge gibi hücre gibi şeyler başlattı ve göz kuruluğunu ilerletti. Daha sonra göz kuruluğu için ilaç verdiler. Onlarda işe yaramadı. En son GATA’dan gelme bir doktora gittim ve kendisi damla kullanmamamı söyledi. Damlaları bıraktıktan sonraki 3. Haftamda artık 25-30 dk TV izleyebiliyorum. Bilgisayarda işlerimi halledebiliyorum. Önceden hiç bakamıyordum bile. Kesnlikle zorunlu olmayan şeylere ilaç tavsiye etmiyorum. Sağlıklı beslenme ile vücut kendini tamir edebiliyor.

Dişimi fırçaladım ve gargara yaptım ilginç bir şekilde acısı geçti arkadaşlar ama kabarcıklar hala duruyor.
Yazımı okusaydın keşke kanka.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…