Dinozor tarzı dev yaratıkların olduğu filmin adı nedir?

Arctic

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar 2000 doğumluyum ve yanlış hatırlamıyorsam 10-14 yaşları arasında bir film izlemiştim. Film bir laboratuvarda bir bilim kadınının konuşmasıyla başlıyordu ve devamında oldukları yerden çıktıklarında. Dinozor benzeri dev yaratıkların olduğu bir yerde geçiyordu. Ayrıca başladığı kısım ormanlıktı fakat ilerkediklerinde açıklığa çıktıklarında gökyüzünde dünya benzeri bir gezegen bulundukları gezegenden gözükebiliyordu genel olarak film oyuncuların bu yaratıklara rastlamak onlardan kaçma belli bir yere ulaşma şeklinde gidiyordu. Filmin bir noktasında o yaratıkların yumurtalarını buluyorlardı ve bunun dışında aklımda kalan bir detay zenci bir adam vardı ve ölüyordu diye hatırlıyorum.

Arkadaşlar 2000 doğumluyum ve yanlış hatırlamıyorsam 10-14 yaşları arasında bir film izlemiştim. Film bir laboratuvarda bir bilim kadınının konuşmasıyla başlıyordu ve devamında oldukları yerden çıktıklarında. Dinozor benzeri dev yaratıkların olduğu bir yerde geçiyordu. Ayrıca başladığı kısım ormanlıktı fakat ilerkediklerinde açıklığa çıktıklarında gökyüzünde dünya benzeri bir gezegen bulundukları gezegenden gözükebiliyordu genel olarak film oyuncuların bu yaratıklara rastlamak onlardan kaçma belli bir yere ulaşma şeklinde gidiyordu. Filmin bir noktasında o yaratıkların yumurtalarını buluyorlardı ve bunun dışında aklımda kalan bir detay zenci bir adam vardı ve ölüyordu diye hatırlıyorum.
Godzilla 1998.

Son düzenleyen: Moderatör:

Değil kanka dünyada geçmiyor farklı bir gezegen gibi bir yer, jurassic park diyenler o da değil, dediğim gibi dinozor benzeri bir yaratık dinozor değil 2 tane boynuzu var diye hatırlıyorum ve film orman tarzı bir yerde geçiyor onun dışında bina tarzı yapılar yok fakat film konteyner tarzı ya da sığınak tarzı bir yerde başlıyor.

Journey to the Center of the Earth mı hocam?

Kanka filmde zengi karakter vardı ve dediğim gibi yaratıklar direkt olarak dinozor değil, gergedanın boynuzlu hali gibi düşünebiliriz, ulan şu filmi bir bulalım oturup beraber izleyelim :D gerçekten çok güzel bir filmdi ki 10 12 senedir hafızamdan çıkmamış ama bulması çok zor.

Yeni konular

Geri
Yukarı