DirectX kurulumunda ''Setup could not download the file'' hatası

BatuğM53

Decapat
Daha fazla  
Bu sabah Valorant'ı güncelledim ve 10 yıllık PC olduğundan DirectX 11 istedi. İlk defa bu oldu. DirectX 11 yükleyeceğim ama bir yazı hatası veriyor. Çözümünü bilen söylesin.

Son düzenleyen: Moderatör:

Dosya Ekleri

• resim_2021-06-23_133723.png
    resim_2021-06-23_133723.png
    25,1 KB · Görüntüleme: 30
Maalesef DX 11 desteklemiyor. Bu yüzden oyun açılmayacak. Kart desteklemediği için yüklesen de bir şey değişmez.

Bu ekran kartıyla oyunu açmanız mümkün değil maalesef. Ama bu durumun DirectX kurulumunda hata almanızla da bir alakası yok. Alıntıladığım mesajdaki adımları uyguladıktan sonra DirectX kurulumunu yapabildiniz mi?
DirectX kurulumunun başında Bing Bar'ı kurmanız için bir tik var. Onu kaldırın, öyle kurabilirsiniz. Ama bu sorununuzu çözmeyecek. Haberiniz olsun.

Bu ekran kartıyla oyunu açmanız mümkün değil maalesef. Ama bu durumun DirectX kurulumunda hata almanızla da bir alakası yok. Alıntıladığım mesajdaki adımları uyguladıktan sonra DirectX kurulumunu yapabildiniz mi?

Maalesef o kadar para biriktirdim Yağmacı Vandal İyon Phantom için para biriktirdim.

Intel HD 3000 tam olarak DirectX 11 desteklemiyor. Özelliği 10.1 olarak gözüküyor. DirectX 11 isteyen oyunları açmaz.

Geri
Yukarı