DirectX 12 oyunu 11 yapma

alperenys

Femtopat
Daha fazla  
DirectX 12 bilgisayardaki sürüm bunu 11'e düşürmek istiyorum. Oyunlarimda siyah çizgiler var, ekran kartımla uyumlu değil diye düşünüyorum. 11 iken böyle sorunlar yoktu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öyle bir şey yok hocam. Sorun kablodadır, monitördedir, girişlerdedir ya da direkt ekran kartındadır. DirectX sürümü siz belirleyemezsiniz. Ne kadar yüksekse o kadar iyidir hatta. Oyun içinde ayarlarda varsa seçebilirsin sürümü ama başka türlü olmaz.

Oyunun .exe veya başlatma launcherına kısayol oluşturun ve kısayolu düzenliyerek sonuna Direct X sürümünü yaziniz.
Direct X sürümü grafiklere etki ediyor 12 kullanmaniz önerilendir. 11 ile aralarinda çok fark yok lakin.

Öyle bir şey yok hocam. Sorun kablodadır, monitördedir, girişlerdedir ya da direkt ekran kartındadır. DirectX sürümü siz belirleyemezsiniz. Ne kadar yüksekse o kadar iyidir hatta. Oyun içinde ayarlarda varsa seçebilirsin sürümü ama başka türlü olmaz.

Oyun kısayol uzantisindan değiştirilebiliyor ben A Way Out oynarken değiştirmiştim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunun .exe veya başlatma launcherına kısayol oluşturun ve kısayolu düzenliyerek sonuna Direct X sürümünü yaziniz.
Direct X sürümü grafiklere etki ediyor 12 kullanmaniz önerilendir. 11 ile aralarinda çok fark yok lakin.

Oyun kısayol uzantisindan değiştirilebiliyor ben A Way Out oynarken değiştirmiştim.

Daha açık anlatabilir misiniz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hangi oyun için yapacaksanız burada adamın yaptığı gibi yapın o eşekilde oyunu belirttiğiniz sürümde çalıştıracak ben A Way Out oynarken bu sorunla karşılaştım ve bu şekilde sürüm düşürerek düzelttim.

Geri
Yukarı