Direksiyon ile mobil yarış oyunlarını oynama

Fischerk

Hectopat
1. Yöntem: Öncelikle bir oyun direksiyonunuz olmalı. Direksiyonunuzu bir yere sabitleyin ve telefonunuzu direksiyonun orta kısmına iki taraflı bant ile yapıştırın. Ta da! Artık oynayabilirsiniz!

2. Yöntem (Tabletler için): Yine oyun direksiyonunuzu bir yere sabitleyin. Bu yöntem için tabletlere özel selfie çubuğu gerekli (Amazon'dan alabilirsiniz). Tableti selfie çubuğuna oturtun ve selfie çubuğunun tutulan yerini direksiyona bantlayın. Ta da! Artık tabletiniz ile de oynayabilirsiniz.

Kastettiğim butonlar yani.

chrome_4PNCg9uIZV.png

Direksiyonu döndürürken ekranı görebilmek için kendimizi de mi döndürüyoruz?
Çoğu yarış oyununda hareket sensörü ile oynarken sizin çevirdiğiniz yönün aksine kamera dönüyor. Sizde oyunu düz bir şekilde görüyorsunuz.

Benim burada kastettiğim şey yarış oyunları veya telefonu direksiyon gibi kullanabildiğimiz oyunlar.
Evet, bahsettiğiniz mevzuyu anladım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Peki bu işlemi hiç denediniz mi?
Teoride mantıklı ama pratikte insan vertigoya bağlar.
Çoğu yarış oyununda hareket sensörü ile oynarken sizin çevirdiğiniz yönün aksine kamera dönüyor. Sizde oyunu düz bir şekilde görüyorsunuz.
Evet, anladım dediğinizi ama benim anlatmaya çalıştığım farklı. Direksiyona telefonu bantlarsak eğer telefon da sürekli döner.

Yeni konular

Geri
Yukarı