Direksiyon seti gaza tam basmama rağmen yarım algılıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Nakliyeci Sefer

Femtopat
Daha fazla  
ETS 2 oynuyordum kalkış yaparken yavaş hızlandığını fark ettim ayarlara baktığımda gaza tam basmama rağmen yarım doluyor çubuk. Belki oyunda sorun vardır diye Forza horizanda denedim onda da durum aynı araba yavaş yavaş hızlanıyor.
Not; direksiyon getorix psg 960 tak çalıştır driveri veya CD'si yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Az önce araştırdım. Direksiyon setinizin herhangi bir yazılım desteği yok. Oyun kumandası olarak çalışıyor muhtemelen. Eğer böyleyse sorun düzelmeyebilir veya ayarlar>bluetooth & cihazlar>usb kısmından direksiyon setinin ayarlarına bakabilirsiniz belki.

Az önce araştırdım. Direksiyon setinizin herhangi bir yazılım desteği yok. Oyun kumandası olarak çalışıyor muhtemelen. Eğer böyleyse sorun düzelmeyebilir veya ayarlar>bluetooth & cihazlar>usb kısmından direksiyon setinin ayarlarına bakabilirsiniz belki.

Dediğiniz şekilde baktım ama bir sonuca ulaşamadım.
ETS 2 girdim kontrollerden gaz pedalına sonuna kadar bastım yine de yarı basmışım gibi algılıyor.
Cihazı yeni aldım ayarlar kısmında bir şey ararken böyle oldu acaba pedal mı bozuldu.

resim_2021-10-10_230518.png

Cihaz resimde göründüğü gibi gösteriyor ayarlarda.
ETS 2 de gaza tam basmama rağmen gördüğün gibi yarıda algılıyor diğer oyunlarda da durum aynı.

resim_2021-10-10_231541.png

Arkadaşlar sorunu çözdüm, aynı sorunu yaşayanlar için anlatıyorum.
Sert bastığımda dolayı icine girmiş biraz o yüzden yarım basiyormus.
Pedalı vidalarından açıp söktüm pedalin takılı olduğu bir yuvarlak aparat vardı farenin yuvarlağı gibi. Onu çevirince pedal biraz daha havaya kalktı ve vidalarını takip kapattım eski haline döndü.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı