Rehber Direksiyon Seti Tavsiyeleri

Hiçbir farkı yoktur. Simidi farklıdır. Hatta kendi görüşümce Alacantra simit kauçuktan iyidir. Pedal yüzeyleri RS GT'nin yüzeyinden bir tık küçüktür fakat onun dışındaki tüm teknik özellikler aynıdır. Fiyatı uygun.

Hocam konudan pek anlayamadım bilgim olmadığı için arkadaşla ortak alincak bütçe Max 3k ne öneriyorsunuz

T150 Ferrari çift pedal mı G29 mu?
Oynayacağınız oyun türüne göre değişir. Eğer daha çok yarış simülasyonu (Assetto Corsa, Project Cars 2, Automobilista, RFactor vs.) oynuyorsanız T150 daha iyi force feedback verir. Eğer arcade ve araç simülasyonu oynuyorsanız (ETS, Forza, BeamNG vs.) G29 çünkü T150'nin pedalı plastik ve debriyaj içermiyor, ayrıca simidi metal deri. T150'nin simidi ise plastik ve kauçuk. Özetle simülasyon oyunları için T150'nin force feedback sistemi kayış-dişli hibrit olduğundan daha iyi hissiyat verecektir. Ancak G29'un genel malzeme kalitesi daha iyidir, biraz tırtıklı hissiyatı vardır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ya aslında tırtıklı hissiyat istemiyorum plastik pedal çok mu kötüdür ve yurt dışından almak mantıklı mı ucuza getirtmek amazonun başka ülkesinden almak vs.

Ya aslında tırtıklı hissiyat istemiyorum plastik pedal çok mu kötüdür ve yurt dışından almak mantıklı mı ucuza getirtmek amazonun başka ülkesinden almak vs.
Ben de T300'ü Amazon Germany'den ucuza istettim geldi. Piyasanın yarı fiyatına geldi neredeyse. Ancak 2'li pedalı kötüdür onu belirtmeliyim.

Ben de T300'ü Amazon Germany'den ucuza istettim geldi. Piyasanın yarı fiyatına geldi neredeyse. Ancak 2'li pedalı kötüdür onu belirtmeliyim.
Yurt dışından getirtsem daha mantıklı galiba

Yurt dışından alsam bozuk çıkma gibi bir ihtimali var mı varsa bozuk çıkarsa ne olur

@4X3S D3NIED

Son düzenleme:
Yurt dışından getirtsem daha mantıklı galiba

Yurt dışından alsam bozuk çıkma gibi bir ihtimali var mı varsa bozuk çıkarsa ne olur

@4X3S D3NIED
Bozuk çıkma ihtimali biraz şans işi eğer bozuk çıkarsa Amazon'un iade şartları var. Ben Amazon tr'deki Amazon Germany adlı satıcıdan almıştım 14 gün vergi ve kargo dahil iade 30 ise ürün bedeli kadar iade hakkım vardı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…