Direksiyon setinin içindeki hamam böcekleri ölmüş müdür?

Berat.xx56

Centipat
Başlık biraz tuhaf şimdi biz nereden bilelim diyeceksiniz :D Haklısınız da. Asıl sorum aşağıda.

Anlatayım:
3 4 ay önce afedersiniz bir aptallık yapıp bitpazarından 150TL'ye direksiyon seti almıştım. 1 2 hafta oynadım sonra artık odadan hamam böcekleri tabiri caizse bu pis yaratıklar çıkmaya başladı. Sonra yavaş yavaş mutfaktan her yerden çıkmaya başladılar. Ve artık iş ciddiye bindi ve en büyük korkum bu böceklerle yüzleştim. (adını bile söyleyince tüylerim diken diken oluyor :D ) sonra ilaç alıp her yere sıktım yavaş yavaş kaybolmaya başladılar.
Ve sonra ise direksiyon setimin gaz fren direksiyon ne varsa her yerine şu şırınga böcek ilacını sıktım ve 2 kat poşete bağlayıp kömürlüğe koydum. Yaklaşık 2 ay geçti gidip korka korka açtım. Sonra açtığım poşeti atıp yeni poşete koydum bir şey çıkmadı oh takayım oynayayım derken poşete yumurtaları döküldüğünü fark ettim. Bir anda panik yapıp hemen tekrar koyup koydum.

Her neyse asıl sorum: Arkadaşlar şimdi eğer birine satarsam onun evinden çıkarsa onun vebaline girmek istemiyorum sizce bunu atmalı mıyım?
Satmalı mıyım bu tür durumla karşılaşan biri var mı ne tavsiye edersiniz? Ölmüşler midir sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı