Direksiyon ve gaz pedalında ayrı markalar kullanmak sorun olur mu?

trosy

Centipat
Merhaba, direksiyon olarak Rampage V900-S almayı, gaz pedalı olarak Logitech G27'nin gaz pedalını almayı düşünüyorum. Neden diye sorarsanız direksiyon olarak bütçem V900-S'e yetiyor ama ben debriyajlı oynamak istiyorum, o yüzden sadece direksiyon alıp yanında başka marka bir gaz pedalı ile oynayabilir miyim? Sadece bilen ve deneyimlemiş kişiler yanıtlarsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
V900s çöpüne para vermek yerine ikinci el DFGT alınabilir, bazı arkadaşlar karşı çıkacaktır ama yaylı ve gamepad olarak algılanan bir direksiyon kullanmaktansa kamyon sesi çıkaran ama en azından içinde düzgün bir motor olan DFGT'yi tercih ederim, en azından gamepad olarak algılanmıyor. Bu arada, V900s'i bilmem ama DFGT ile G27 pedallarını kombinleyenleri baya bir gördüm. V900s ile problem çıkartabilir bir ihtimal.

V900s çöpüne para vermek yerine ikinci el DFGT alınabilir, bazı arkadaşlar karşı çıkacaktır ama yaylı ve gamepad olarak algılanan bir direksiyon kullanmaktansa kamyon sesi çıkaran ama en azından içinde düzgün bir motor olan DFGT'yi tercih ederim, en azından gamepad olarak algılanmıyor. Bu arada, V900S'i bilmem ama DFGT ile G27 pedallarını kombinleyenleri bayağı bir gördüm. V900s ile problem çıkartabilir bir ihtimal.

DFGT'ye uyarlansada debriyaj çalışmaz. Arduino kullanılması lazım o zaman 3 pedalda aktif kullanılır.

Geri
Yukarı