Diş Hekimi Tavsiyesi

Göztepe tarafında Özel Yaşar Baytak Ağız Ve Diş Sağlığı Polikliniği var. Bizim aile sürekli oraya gider, hepimiz de çok memnunuz açıkçası. Hatta tercihen Muhammed Bey çok iyidir orada, sayfalarında en ortadaki hekim kendisi.

Diş konusunda gerçekten güvenerek gittiğimiz bir yer, fiyatlar da ortalamanın yukarısında değil açıkçası.
Teşekkür ederim orasını da aklımda yazıyorum. (Geç cevap için kusura bakmayın :) )

Teşekkür ederim orasını da aklımda yazıyorum. Geç cevap için kusura bakmayın :)
Geç cevap deyince acaba ne kadar geç olabilir ki şeklinde düşünmüştüm :) Gerçekten geç olmuş :D

Karpuz seçmek gibi birşey yani şansına kalmış... tecrübeyle sabittir.

Bir arkadaşın tavsiyesiylegittiğim dişçi resmen beni soydu, yoldan geçerken rastgele girdiğim dişçi helal olsun böyle yetenekli ve ahlaklı dişçilerde varmış dedirtti mesela... zor iş...

Bir arkadaşın tavsiyesiylegittiğim dişçi resmen beni soydu, yoldan geçerken rastgele girdiğim dişçi helal olsun böyle yetenekli ve ahlaklı dişçilerde varmış dedirtti mesela... zor iş...
Geç cevap deyince acaba ne kadar geç olabilir ki şeklinde düşünmüştüm :) Gerçekten geç olmuş :D
:)

Kesinlikle katılıyorum çok doğru, şansımız rast gider umarım

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı