Diş kaplama mı beyazlatma mı?

svjzib

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar hangisi daha mantıklı dişlerimin bir sorunu yok sadece sarı ben kalıcı bir çözüm istiyorum kimisi kaplama yaptırma hem yapay gözükür hem de dişe zarar vererek yapıyorlar demiş beyazlatma olayını da önermeyen bir kesim var ne önerirsiniz?

Arkadaşlar hangisi daha mantıklı dişlerimin bir sorunu yok sadece sarı ben kalıcı bir çözüm istiyorum kimisi kaplama yaptırma hem yapay gözükür hem de dişe zarar vererek yapıyorlar demiş beyazlatma olayını da önermeyen bir kesim var ne önerirsiniz?

Kaplama yapmanız mantıksız, beyazlatma yapmanız daha mantıklı hocam ama beyazlatma hakkında bilgim yok bir şey diyemeyeceğim. Kaplama dişi eksik ya da düzgün olmayan hastalar için. Dişi sivriltip üstüne zirkonyum porselen takıyorlar. O kadar da yapay durmuyor ama gereksiz sizin için.

Tabiki kaplama yaptırmayacaksın. Kendi dişin gibi hiçbir zaman olmaz. Benim 5 kaplama + implant üstü 5 tane daha toplam 10 tane var. Güzel gözüküyor evet ama alttaki diş zamanla ölüyor bu yüzden implant gerekiyor. Benim implant öncesi köprüydü o dişler.

Yeni konular

Geri
Yukarı