Dışarıya ses vermeyen kulaklik tavsiyesi

Hasan Ünal

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Merhaba,
Şu an için hem kulak içi hem de kulak üstü (over ear) kulaklik arayışındayım.
Kulak üstü için en büyük kıstas dışarıya ses vermemesi ve Bluetooth bağlantısınin olması. Daha önce AKG K67 kullandim ancak ses performansından çok memnun değildim.
Kulak içi kulaklık için ses kalitesi yeterli bir faktör. Daha önce Sony XBA H1 kullandim ve gayet memnundum ancak şu an piyasada bulamiyorum pek.
Son olarak da lütfen sadece bass kalitesi iyi olduğu icin kulaklık önermeyin çünkü bass kalitesi çok umurumda değil. Tiz seslerde çatlamama ve genel anlamda tonların kaliteli olmasi tercih sebebidir.
Kulak üstü icin max. 2000 kulak içi için max. 1000 lira limitim var. Ama gerçekten çok iyi diyeceğiniz bir kulaklık varsa limitleri biraz aşabilirim.
Şimdiden teşekkürler..

Son düzenleyen: Moderatör:
Sennheiser 4.40 kullandım çok güzeldi. Arkadaşımda Marshall Monitör var onu kullandım o da çok güzel. Kuzenimin Beats Studio yu da beğendim ama o para etmez bence. Ben şu an bir kulaklık alacak olsam kesinlikle bu marka bir kulaklık alırdım çünkü bu tarz kulaklıklar aynı zamanda bir aksesuar ve bunların tasarımı çok güzel. Araştırdığım kadarıyla da seslerini de çok övüyorlar.

Öncelikle teşekkürler. Benim aklimda en ağır basan iki secenek zaten 4.40 ve bose qc35 ama bose biraz fazla tuzlu açıkçası. Cok fazla bir fark sunmuyorsa o kadar vermek istemem. Bu arada bir forumda bose alacaginiza sony 1000xm3 alin diyorlardi. Bu kulakliklar hakkinda bilgin var mi?

Bose hiç kullanmadım bilmiyorum. Ama Sennheiser için uzun kullanımda kulağımı biraz terletti ve ağrıttı. Benim kafa yapım ve kulağıma uymamış olabilir denemen daha iyi olur. Monitörü çok uzun süre kullanmadım ama daha rahat gibiydi SS'e göre. Ama dediğim gibi ben attığım linkteki kulaklığı alırdım hatta sana atınca şimdi kendime bakmaya başladım şeytan dürtüyor şuan. Belki alırım bir tane :).

Valle eninde sonunda ben de onu alicam gibi. Kulak ici olarak da sennheiser momentum ciddi anlamda efsane. Arkadasimda var oradan biliyorum. Ancak kulakligi henuz ilk haftasinda kirildi o sebeple baska alternatifleri de degerlendirmek istedim.
Sonuc olarak gorunen o ki sennheiser hd 4.40 ve sennheiser momentum alacagim.
Bir kac gun daha bekleyeyim belki farkli fikirler cikar.
Goruslerin icin de tesekkurler.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı