Disco Elysium için rehber gerekli mi?

Öncelikle rehber önerir misiniz arkadaşlar? Mouse mu daha iyi olur gamepad mi?

Hayır bence gerekli değil. İlk ciddi RPG oyunumdu ve gerek duymadım. Al başla güzel oyun. Sadece bir iki kelimenin anlamına bakmak için Google açabiliyosun.

Öncelikle rehber önerir misiniz arkadaşlar? Mouse mu daha iyi olur gamepad mi?

Mouse gibi geliyor bu tarz oyunlar kolla pek tercih edilmiyor. Kol denemedim karar sizin.

Çok derin bir oyun. Diyaloglar uzun ve okunması gerekiyor. İlk başta seçilen özellikler falan var. Açıkcası başlamdan önce birinin bana anlatması çok güzel olurdu diye düşünüyorum. Sonuçta keyif almaya çalışılan bir şey anlamam için mücadele etmeme gerek olamalı. Soruya cevap olarak: Evet rehber öneriyorum, kaliteli bir rehbere denk gelirseniz eklerseniz ben de faydalanayım.

Çok derin bir oyun. Diyaloglar uzun ve okunması gerekiyor. İlk başta seçilen özellikler falan var. Açıkçası başlamdan önce birinin bana anlatması çok güzel olurdu diye düşünüyorum. Sonuçta keyif almaya çalışılan bir şey anlamam için mücadele etmeme gerek olamalı. Soruya cevap olarak: Evet rehber öneriyorum, kaliteli bir rehbere denk gelirseniz eklerseniz ben de faydalanayım.

Hocam ben ihtiyaç duymamıştım. Oynanış diyaloglardan ilerliyor ve az buçuk oyunu anlıyosun gene siz bakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı