Discord 2ad yedek kodları tükendi

Umut22112

Zeptopat
Daha fazla  
Discord yedek kodlarının hepsini 2 kere kullandığım için yedek kodlarım tükendi ve normal doğrulama kodunu unuttum. Ne yapabilirim yedekler elimde ama normal kodum yok giriş yapamıyorum uygulamadan falan doğrulama kodu alamaz mıyım yedekler sayesinde falan?

Yedek kodlar yalnızca -telefonunuzu kaybettiğiniz ya da sıfırladığınız zamanlar gibi- 2 faktörlü doğrulama kodlarına ulaşamadığınız zamanlar için. 10 tane kodu nasıl ve neden tüketme ihtiyacı duydunuz?

Telefon numaranız kayıtlı değilse, ki telefonunuz olsa yedek kodları kullanma ihtiyacı duymazsınız bence, kurtarmanın bir yolu bulunmuyor. Destekle iletişime geçin.

1645033545328.png

Yedek kodlar yalnızca -telefonunuzu kaybettiğiniz ya da sıfırladığınız zamanlar gibi- 2 faktörlü doğrulama kodlarına ulaşamadığınız zamanlar için. 10 tane kodu nasıl ve neden tüketme ihtiyacı duydunuz?

Telefon numaranız kayıtlı değilse, ki telefonunuz olsa yedek kodları kullanma ihtiyacı duymazsınız bence, kurtarmanın bir yolu bulunmuyor. Destekle iletişime geçin.

Eki Görüntüle 1306988
Ben o yedek kodlarının asıl kodlar olduğunu sanıyordum. her girişde onlardan birini yazıyoruz ve giriyoruz gibi. öyle öyle tüketmişim. öyle değilmiş. hesap gitti destekle iletişime geçtim alırsam alırım almazsam almam yapcak bişey yok şanssızlık yardımın için sağolasın

Geri
Yukarı