Discord 2FA kaybedildi

Telefon numaranız kayıtlıysa ya da 2FA yedek kodlarınız varsa hesabı geri alabilirsiniz. Öbür türlü geri almanız zor, en iyi ihtimalle Discord'a mail atarsınız hesabınızı belki geri alırsınız.

Ben de ilk Ubisoft hesabımda böyle bir durum yaşamıştım. Destekle iletişime geçip istedikleri tüm bilgileri verdiğinizde sıfırlıyorlar. Verilen yedek kodları kaydettiyseniz onları da kullanabilirsiniz.
Verilen yedek kodları kaydetmedim, Discord'a Ticket açtım.

Telefon numaranız kayıtlıysa ya da 2FA yedek kodlarınız varsa hesabı geri alabilirsiniz. Öbür türlü geri almanız zor, en iyi ihtimalle Discord'a mail atarsınız hesabınızı belki geri alırsınız.
Ticket açtım, yedek kodları almamıştım.

Büyük ihtimal ticket ile hesabınıza erişiminizi sağlamazlar. 2FA yedek kodlarınız yoksa büyük ihtimal hesabınızı kurtaramayacaksınız. Ben de Google Authenticator'a telefonumu garantiye verdiğim için erişimimi kaybetmiştim. Orada sıfırlayıp göndermişlerdi. Annemin telefonuna da daha önceden Discord ile giriş yaptığımı farkettim. O telefon üzerinden 2FA'yi kaldırdım. Belki sizde de öyle bir şey olmuştur. Discord hesabınız ile giriş yapılmış bir cihaz varsa kurtarabilirsiniz. Diğer türlü büyük ihtimal erişemezsiniz.

Discord'dan alıntıdır;
"Not: Eğer kurtarma kodlarına sahip değilsen maalesef 2AD korumasını kaldıramıyoruz, bundan dolayı yeni hesap açman gerekiyor. Discord, 2AD’yi kaldıramaz veya sana kurtarma kodlarını sağlayamaz."

Geri
Yukarı