Discord Açılmama Sorunu

cructle

Hectopat
Daha fazla  
Discord'um yanıt vermedi sonra kapattım ve tekrardan açmaya çalıştığımda hiçbir tepki vermiyor. Görev Yöneticisi'nden takip ettiğimde, açma emri verdiğimde 2 saniye içinde direkt kayboluyor. Ne yapabilirim? AppData'dan silmeyi denedim ama olmadı. Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Görev Yöneticisi>İşlemler diyerek ''Açıklama'' kısmında Discord'un olduğu bütün uygulamalara sağ tıklayıp ''İşlemi sonlandır'' diyebilirsiniz.

İşlemler de açıklama kısmı nerede ? Discorda sağ tıklayarak açıklamaya mı tıklayacağım ? eğer öyle ise discord 2sn bile kalmıyor görev yöneticisinde
Discordun bulunduğu hiç bir işlem yok discordu çalıştır dediğimde 2sn işlemler de gözüküyor sonra kaçıyor

help.PNG

Benim işletim sistemim Windows 7. Windows 10'da da aynı. Açıklama kısmında Discord ismini gördüklerini teker teker sağ tık yaparak ''İşlemi sonlandır'' diyebilirsin.

ben göremiyorum sanırım
Ekran Alıntısı.PNG

bu sayfa.PNG

Evet bu sayfaya gelebildim fakat hiç birinin açıklamasında discord bulunmuyor.
sorunum hiç bir yerde yok ya bi benim başıma geldi sanırım böyle devam ederse format atacağım
yok mu bi yardımcı olacak ya format attım hala düzelmedi.

Son düzenleme:
C:\Users\Langly\AppData\Roaming\discord\Cache and Local Storage Folder`ı sil bakalım var mı ya da bak işte birisi böyle çözmüş. Bu sitedeki denen şeyleri yap ve burdakileri. Sonra buradakileri dene ve de bunu.
Discord does not showing on task manager yaz direk dolu şey çıkıyor karşına zaten. Erindiğim için direk yazdığım şeyi attım video falan var aha burada izle sonra discord does not showing on task manager yaz onu arat onlara bak illaki bulursun yoksa format bile atmışsın açılması lazımdı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı