Çözüldü Discord bağlanıyorda kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Gunfheum

Kilopat
Makaleler
17
Ne denediysem olmadı. Modeme reset attım, bilgisayara reset attım. Ağ ayarlarından internet protokolünde IP ayarları denedim, CMD'de komut yazdım, oturum açıp kapattım bana mısın demedi. Bağlanıyor yazıyor, ondan sonra bağlantı kesildi diyor. İnternette hiçbir sıkıntı yok ama Discord'da sesli kanala bağlanamıyorum. Ne yapmam gerek? Teşekkür ederim (Sunucu bölgesi Avrupa).

Çözüm
@Yaxi1 Kulaklık takılı değilken bağlanmaya çalışıyordum. Takıp tekrar çıkarıp denediğimde yine olmadı. Sunucu bölgelerini de denedim olmuyor.
Yapılabilecek neredeyse her şeyi denedim, olmadı. En sonunda Windows 10 temiz kurulum yaptım, sorun çözüldü.
Çözüm alakasız gibi geliyor fakat kulaklık takıyorsan çıkarıp deneyebilirsin, Galaxy Buds kullanıyorum ve arada sırada kulaklık takılıyken sesli kanala bağlanmıyor ama Bluetooth bağlantısını kapatınca düzeliyor. Olmazsa sunucu bölgesini değiştirip tekrar deneyin.

@Yaxi1 Kulaklık takılı değilken bağlanmaya çalışıyordum. Takıp tekrar çıkarıp denediğimde yine olmadı. Sunucu bölgelerini de denedim olmuyor.
Yapılabilecek neredeyse her şeyi denedim, olmadı. En sonunda Windows 10 temiz kurulum yaptım, sorun çözüldü.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı