Discord ban yiyen hesaptaki telefon numarası yeni hesapta kullanılır mı?

WorldVillager

Decapat
Benim normalde kullandığım Discord hesabım nedensiz yere kapatıldı ve ben de yeni hesabımda kapatılan hesabımda kullandığım telefon numarasını girmeyi denedim. Ama "invalid Phone number" adında hata verdi. Bunu nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim normalde kullandığım Discord hesabım nedensiz yere kapatıldı ve ben de yeni hesabımda kapatılan hesabımda kullandığım telefon numarasını girmeyi denedim. Ama "invalid Phone number" adında hata verdi. Bunu nasıl çözebilirim?

Aynı telefon numarasını kullanan Discord hesabınız banlandığı için numarayı kara listeye almış olabilir.

hesabın banlandığında telefon numaranda discordda ban yiyor, telefon numaranı giriş yapma yerine yazıp şifremi unuttuma tıklarsan nezaman açılcağı yazıyor.

Ban yiyen hesabın kapanmasını beklemen lazım şu an kapanan hesabımın numarasını kullanabiliyorum.
1 sorum daha var garip bir şekilde profil fotoğrafımda değişmiş
1646853231799.png
sende böyle bir şey olmuşmuydu ?

Yeni konular

Geri
Yukarı