Discord banlanan hesap nasıl geri açılır?

MarcusAurelius

Kilopat
Discord hesabımı banlamış neden banlandığımı öğrenmek için mail attım şöyle bir şey yazılmış, "Your account was disabled for violating our Terms of Service or Community Guidelines"

Kimseye hakaret vs. içerikli bir şey yazmadım, göndermedim. Durduk yere hesabım neden banlanmıştır, biri mi şikayet etmiştir? Dahil olduğum birçok grubum, sınıf grubum var. Bu hesabı geri nasıl açarım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Better Discord programını kullandınız mı?
Eğer bu uylugamayı kullandıysanız 3.parti sayıldığı için ban yersiniz.
Bundan dolayı banlanırsanız sınırsız ban olur.

Bilmeden bir şey yapmış olabilirsin sana hangi mesajdan veya sorundan banlandığını söylemeleri gerek. Mail ile açamazsan maalesef başka çözümü yok.

Discord hesabımı banlamış neden banlandığımı öğrenmek için mail attım şöyle bir şey yazılmış, "Your account was disabled for violating our Terms of Service or Community Guidelines"

Kimseye hakaret vs. içerikli bir şey yazmadım, göndermedim. Durduk yere hesabım neden banlanmıştır, biri mi şikayet etmiştir? Dahil olduğum birçok grubum, sınıf grubum var. Bu hesabı geri nasıl açarım?
Tema Yüklediniz mi?
Bette Discord nedir ?
Tema Yüklemek için gereken, Program.

Better Discord programını kullandınız mı?
Eğer bu uylugamayı kullandıysanız 3.parti sayıldığı için ban yersiniz.
Bundan dolayı banlanırsanız sınırsız ban olur.
hayır kullanmadım. En son zoom linkleri paylaşılan bir gruba girip çıkmıştım hemen.
Gönderilen mailin tam hali.

Hello,

Discord is focused on maintaining a safe and secure environment for our community. We've found your account to be in violation of our Terms of Service or Community Guidelines. As a result, we've disabled your account for the following reason:

Your account participated in cyberbullying or targeted harassment of an individual or community.

Sincerely,
Discord Trust & Safety

Sanırım girdiğim bir grupla ilgili iyi de ben nereden bileceğim o grubun o yönde eylemleri olduğunu rastgele girmişimdir zaten.
Bir çözümü yok mu arkadaşlar yine mail attım cevap yok.

Son düzenleme:
Hayır kullanmadım. En son Zoom linkleri paylaşılan bir gruba girip çıkmıştım hemen.
Gönderilen mailin tam hali.

Hello,

Discord is focused on maintaining a safe and secure environment for our community. We've found your account to be in violation of our Terms of Service or Community Guidelines. As a result, we've disabled your account for the following reason:

Your account participated in cyberbullying or targeted harassment of an individual or community.

Sincerely,
Discord Trust & Safety

Sanırım girdiğim bir grupla ilgili iyi de ben nereden bileceğim o grubun o yönde eylemleri olduğunu rastgele girmişimdir zaten.
Bir çözümü yok mu arkadaşlar yine mail attım cevap yok.

Hesap devre dışı ise mailinize bunun çözümü gelir benim de hesabım devre dışı bırakılmıştı evn e yapmam gerektiği Discord tarafından atılan mailde yazılıydı

Yeni konular

Geri
Yukarı