Discord benden habersiz kartımdan para çekti

kadirc4nn

Femtopat
Daha fazla  
Discord hediye Nitro almış 10 dolar 10 dolar benim haberim yok. Kartıma nasıl doğrulama kodu gelmiyor? Neden benim haberim olmadan alınıyor? Talep atıyorum 5 gündür bakmıyorlar ilgi ekip arkadaşım ilgilenecek dediler ses yok. Daha önce Nitro falanda almadım yeniliyor olsalar alakası yok. Ne yapabilirim?

Abonelik çünkü, sanırım daha önce Nitro alıp kartını eklemişsin, ya da bazen bedava verirken de kart istiyor. Kartını eklemeden, Nitro nasıl alsın? Düzgünce ilgili birime talep at dekontuyla birlikte, iade ederler.

Discord hediye Nitro almış 10 dolar 10 dolar benim haberim yok. Kartıma nasıl doğrulama kodu gelmiyor? Neden benim haberim olmadan alınıyor? Talep atıyorum 5 gündür bakmıyorlar ilgi ekip arkadaşım ilgilenecek dediler ses yok. Daha önce Nitro falanda almadım yeniliyor olsalar alakası yok. Ne yapabilirim?
Muhtemelen 1 ay free trial olan nitro satın almışsın.1 ay bitince hemen 10 dolar çekiyor.

Büyük ihtimalle hediye Nitro'yu alırken Discord sana 1 ay (veya 3 ay ne kadar aldıysan) o süre zarfından sonra kartından bir diğer ay için para çekeceğini belirtmiştir. Bu nedenle, gelecekte kullanmayacağınız abonelikler için ödeme yaparken, bakiyesi bulunmayan veya sanal kart - hayalet kart gibi kartları kullanmanızı öneririm. İade yerine gelirsek hiçbir fikrim yok bu makaleyi okuyabilirsin.

Haberiniz olmadan, daha önce Nitro aboneliği almadığınız halde para çekimi ilginç. Kartınız ekli görünüyor mu Discord’da?

Haberiniz olmadan, daha önce Nitro aboneliği almadığınız halde para çekimi ilginç. Kartınız ekli görünüyor mu Discord'da?

Kartım ekli ama bana herhangi bir satın alım için izin istenmedi. Yani kod gelmesi lazım. Daha önce hiçbir şekilde almadım Nitro falan.

Geri
Yukarı