Discord "bu telefon numarası mevcut bir hesapta kullanılıyor" hatası

pizzamakolali

Decapat
Daha fazla  
Sunucuda konuşmak için telefon doğrulaması istiyor. Numarayı girip onaylayınca böyle bir mesaj geliyor nasıl düzeltebilirim?

Dosya Ekleri

• IMG_20220304_223146.jpg
    IMG_20220304_223146.jpg
    42,8 KB · Görüntüleme: 56
Son düzenleyen: Moderatör:
Sunucuda konuşmak için telefon doğrulaması istiyor. Numarayı girip onaylayınca böyle bir mesaj geliyor nasıl düzeltebilirim?

Kesin çözümü söylüyorum aynısı başıma geldi ve çözdüm. Gizli sekmeden Discord'a giriyoruz. Ardından telefon numaranızı girip şifremi unuttum deyip gelen kodu giriyoruz ve herhangi bir mail ile kayıt oluyoruz. Ardından hesaptaki telefon numarasını kaldırıyoruz ve hesabı kapatıyoruz.

Kesin çözümü söylüyorum aynısı başıma geldi ve çözdüm. Gizli sekmeden Discord'a giriyoruz. Ardından telefon numaranızı girip şifremi unuttum deyip gelen kodu giriyoruz ve herhangi bir mail ile kayıt oluyoruz. Ardından hesaptaki telefon numarasını kaldırıyoruz ve hesabı kapatıyoruz.

Şey aynısı bir üstte yazıyor.

Sorun açık değil mi hocam kaldırmanız lazım diyor işte demek ki daha önce bu numarayla kayıt olunmuş.

Hocam dediğinizi bende biliyorum ama bu numara bu hesapta kayıtlıydı.
Discord - A New Way to Chat with Friends & Communities bu kısma telefon numaranızı yazıp şifremi unuttum deyin sonra çıkan hesaptan numarayı kaldırın.

Hocam beni direk discorta sunucuya atıyor ya.
Hocam kendi ana discord hesabımda kullandığım mail hesabını kullansam sıkıntı olurmu.

Hocam dediğinizi bende biliyorum ama bu numara bu hesapta kayıtlıydı.

Hocam beni direk discorta sunucuya atıyor ya.

Hocam kendi ana discord hesabımda kullandığım mail hesabını kullansam sıkıntı olurmu.
Başka bir hesapla deneyin ben öyle yapmıştım
Şey aynısı bir üstte yazıyor.

Siz yazdıktan sonra ben attım zaten :) sizinkini görmedim kısacası.

Geri
Yukarı