Rehber Discord color issues while screensharing on Windows with NVIDIA Graphics Card çözümü (Millenicom)

ChowSter

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar başta belirteyim bu anlatacağım çözüm sadece Millenicom abonelerini ilgilendiren bir çözümdür. Kendim onu kullanıp hatayı tespit edip çözdüğüm için diğer öperatörlerdeki çözümleri müşteri hizmetlerini arayarak bildirebilirsiniz.
Gelelim çözüme;
1-) www.milleni.com.tr sitesine giriş yap.

2-) ardında görselde belirttiğim gibi Online işlemler sekmesine giriş yapın.

1.png

3-) açılan pencerede müşteri hizmet no/TC kimlik no/telefon no gibi bilgilerinizden bir tanesini yazın(ben telefon no ile giriş yaptım)

4-) telefon numarasını yazdıktan sonra telefonunuza gelen 4 haneli şifreyi onayla diyorsunuz.

5-) sol kısımda yer alan güvenli internet yazsına tıklayıp profil güncelleme seçeneğine tıklıyoruz.

3.png

6-) açılan sayfada bu kısımda güvenli internet istemiyorum seçeneğine tıklayıp kaydet diyorsunuz. Ve işlem tamam yaklaşık 5 dakika içerisinde Discord'a girişiniz sağlanıcaktır.

Not: Türk Telekom veya diğer öperatörlerde böyle bir kolaylık var mı bilmiyorum ama siz yine de deneyin eğer yok ise kullandığınız operatörün müşteri hizmetlerini arıyarak güvenli internet hizmetini kapatmak istediğinizi belirtmeniz gerekmektedir.

4.png

Ben de düşünüyordum, hatayı bilmiyorum ama internetle NVIDIA Graphic Card hatasını bağdaştırmaya çalışıyorum.
hocam internet firmaları artık güvenli internet denen bi program sundukları için artık discord vb. uygulamalarda sıkıntı çıkarıyor aynı bunun gibi. O yüzden onu kapatmak en mantıklısı

Geri
Yukarı