Discord ekran paylaşımı açınca kapanıyor

Keşke buldum demek yerine söyleseydin şu an o kadar ihtiyacım var ki umarım yazdığımı görürsün.
Discord'da ekran paylaşımı yapamıyorum. Grupta GO Live yapsamda normal özelden arayıp açsamda sürekli aynı şeyi yapıyor, kendisini yeniden başlatıyor. Silip yükledim fakat sorun devam ediyor bilen yardım edebilir mi?
- Kullanıcı Ayarları > Ses&Görüntü kısmındaki OpenH264 video kodekini devre dışı bırak
- Kullanıcı Ayarları > Ses&Görüntü kısmındaki "Ekranı yakalamak için en yeni teknolojimizi kullan" ayarını etkinleştir
- Kullanıcı Ayarları > Görünüm kısmında Donanım İvmesi'ni devre dışı bırak

discorda mail atmıştım gelen cevap bu. işe yarıyor

Son düzenleme:
Keşke buldum demek yerine söyleseydin şu an o kadar ihtiyacım var ki umarım yazdığımı görürsün.

- Kullanıcı Ayarları > Ses&Görüntü kısmındaki OpenH264 video kodekini devre dışı bırak
- Kullanıcı Ayarları > Ses&Görüntü kısmındaki "Ekranı yakalamak için en yeni teknolojimizi kullan" ayarını etkinleştir

Bu hatayı şimdi almaya başladım sizin sayenizde çözdüm teşekkürler.Net Çözüm

Yaptım hiçbir şey olmadı yine DC reset atıyor kendine.

- Kullanıcı ayarları > ses&görüntü kısmındaki OPENH264 video kodekini devre dışı bırak.
- Kullanıcı ayarları > ses&görüntü kısmındaki "ekranı yakalamak için en yeni teknolojimizi kullan" ayarını etkinleştir.
- Kullanıcı ayarları > görünüm kısmında donanım Ivmesi'ni devre dışı bırak.

Discord'a mail atmıştım gelen cevap bu. İşe yarıyor.

Eyvallah işe yaradı.

Bende de aynı sorun oluyor ekran paylaşa basıyorum sonra discord kendini yeniden başlatıyor internetim hızlı doğru ekranıda seçiyorum donanım ivmesini kapattım tekrar açtım yine de olmadı.Umarım birisi çözmünü bulur(format hariç).İyi günlwe

Geri
Yukarı