Discord "emoji.gg" sunucusuna giremiyorum

438943

Hectopat
Sunucuya giriyorum sunucu simgesi geliyor 1 saniye sonra sunucu kayboluyor.

Ben de giremiyorum. Davet linki değişmiş olabilir ya da sunucu kapanmış olabilir.

Eski Discord hesabım emoji.gg sunucusunda var kapanma ihtimali yok davet linki değişmiş olsa davet linki geçersiz derdi.

Eski Discord hesabım emoji.gg sunucusunda var kapanma ihtimali yok.
Yeni bir davet linki oluşturup hesabınıza atın. Davet edemiyorsanız sunucuda bir bot vardır davet linki oluşturan. Ondan link kopyalayıp kendinize atın ve deneyin.

Eski Discord hesabım emoji.gg sunucusunda var kapanma ihtimali yok davet linki değişmiş olsa davet linki geçersiz derdi.

Belki yan hesapları engelleyen bir bot kullanıyorlardır. Kick yiyorsunuz büyük ihtimal.

Yine olmadı maalesef.
Discord hesabınızın bağlantılarında bulunan diğer uygulama hesaplarından (Spotify,Steam vesaire) başka bir hesapta da bulunduysa ve o hesap banlandıysa bağlantılardan dolayı sizin hesabınız da engelleniyor. Böyle bir durum var mı?
Belki yan hesapları engelleyen bir bot kullanıyorlardır. Kick yiyorsunuz büyük ihtimal.
Benim yan hesabım yok böyle bir durum yok sanırım şu an.

Öyle bir durum yok.

Bir şey girmemizi engelliyor. Türkiye lokasyon IP engelleyici falan olabilir sunucuda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…