Discord eski profil resmi bulma

Aras the Great

Hectopat
Discord'da eskiden kullandığım bir profil resmimi arıyorum fakat bulamadım. Silmişin. İndirilenlerde yaklaşık 11 ay önce kullanıyordum. Bunu bulmanın bir yolu var mı?

Bazı discord botları sunucuya girdiğinizce sizi etiketleyip ppnizi ve discorda katılma tarihinizi söylüyor. Eger böyle bir bota sahip sunucuya girdiyseniz belki bulunabilir. Onun harici mümkün değil.

EaseUS ile indirilenler klasörünü taramayı deneyin. Depolama alanınızda 11 ayda çok fazla veri yazmamışdanız bir ihtimal kurtarılabilir.

Bazı discord botları sunucuya girdiğinizce sizi etiketleyip ppnizi ve discorda katılma tarihinizi söylüyor. Eger böyle bir bota sahip sunucuya girdiyseniz belki bulunabilir. Onun harici mümkün değil.

EaseUS ile indirilenler klasörünü taramayı deneyin. Depolama alanınızda 11 ayda çok fazla veri yazmamışdanız bir ihtimal kurtarılabilir.
Teşekkür ederim deneyeceğim.

Discord ayarlara girin-en yukarıdan 3. yeri seçin gizlilik gibi bir şey olması gerek-en aşağıya gidin-verilerimi talep ete tıklayın-mailinize tüm eski verileriniz gelecek. gelmesi 1 hafta kadar sürer
1688214630579.png

Gelen rar dosyasında account klasorüne girin sonrasında usere girin ve ilk başta sizin bilgileriniz çıkacak ilk satırda ve devamında. Oradan avatar da dahil tüm bilgileri kopyalayıp Discorda bunlarla mail atın ve eskş profil fotoğraflarınızı talep edin
1688215004265.png

Dosya Ekleri

• 1688215020914.png
    1688215020914.png
    132,6 KB · Görüntüleme: 118
Son düzenleme:
Discord ayarlara girin-en yukarıdan 3. yeri seçin gizlilik gibi bir şey olması gerek-en aşağıya gidin-verilerimi talep ete tıklayın-mailinize tüm eski verileriniz gelecek. gelmesi 1 hafta kadar sürerEki Görüntüle 1843104

Gelen rar dosyasında account klasorüne girin sonrasında usere girin ve ilk başta sizin bilgileriniz çıkacak ilk satırda ve devamında. Oradan avatar da dahil tüm bilgileri kopyalayıp Discorda bunlarla mail atın ve eskş profil fotoğraflarınızı talep edinEki Görüntüle 1843110
Dostum teşekkür ederim şuan erişimim yok geldiği zaman eğer yapamazsam yardımını isteyibilirim tekrar. Teşekkü ederim.

Dostum teşekkür ederim şuan erişimim yok geldiği zaman eğer yapamazsam yardımını isteyibilirim tekrar. Teşekkü ederim.
Yaptıysanız oldumu bende deniyeceğim hepsini veriyolarmı zamanında çok profil fotoğrafı değiştirdim

Discord ayarlara girin-en yukarıdan 3. yeri seçin gizlilik gibi bir şey olması gerek-en aşağıya gidin-verilerimi talep ete tıklayın-mailinize tüm eski verileriniz gelecek. gelmesi 1 hafta kadar sürerEki Görüntüle 1843104

Gelen rar dosyasında account klasorüne girin sonrasında usere girin ve ilk başta sizin bilgileriniz çıkacak ilk satırda ve devamında. Oradan avatar da dahil tüm bilgileri kopyalayıp Discorda bunlarla mail atın ve eskş profil fotoğraflarınızı talep edinEki Görüntüle 1843110
Hocam detaylı birşekilde anlatırmısınız nereyi kopyalıyacağım anlamadım da.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı