Discord, Forza Horizon 5’in Çökmesine Neden Oluyor

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Forza Horizon 5 çıkış tarihi

Reddit’teki bazı kullanıcıların belirttiğine göre, Discord ekran paylaşımı özelliği, Forza Horizon 5’in çökmesine neden oluyor. Forza serisinin yeni oyunu Forza Horizon 5, nihayet çıkışını gerçekleştirdi. Her ne kadar inceleme puanları bir hayli yüksek olsa da, oyunun PC sürümünün sorunlu olduğu ve çok fazla PC’de oyunun çöktüğü belirtiliyor. PC Gamer’ın haberine göre, oyunun çökmesine neden olan […]

Devamı: Discord, Forza Horizon 5’in Çökmesine Neden Oluyor
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

İki oyundur saçma sapan hatalar ve performans sorunu var, hani Xbox exclusive bir oyun olsa da PC'ye modlanmıș olsa anlarım; FH4'de de acemilik diyelim (söz konusu Microsoft ama hani yine neyse), FH5'de sorunsuz olsun be kardeşim. Ne de olsa oyunun çalıştığı yazılım'ı (Windows) da oyunu da sen geliştiriyorsun.

Sadece bu sorun üzerine konuşmuyorum, bunu da not düşeyim.

İki oyundur saçma sapan hatalar ve performans sorunu var, hani Xbox exclusive bir oyun olsa da PC'ye modlanmıș olsa anlarım; FH4'de de acemilik diyelim (söz konusu Microsoft ama hani yine neyse), FH5'de sorunsuz olsun be kardeşim. Ne de olsa oyunun çalıştığı yazılım'ı (Windows) da oyunu da sen geliştiriyorsun.

Sadece bu sorun üzerine konuşmuyorum, bunu da not düşeyim.
Sisteminiz için optimize ediliyor ekranında oyunu kapatmam gerekmişti. Bir daha açmak istediğimde mavi ekrana atıyordu. Sebep olarak da NVIDIA GPU diyordu. Tuhaf ama gerçek.

Bu problem 4'de de vardı. Kafasına göre arada atıp arada atmıyordu.

Forumda yavaş yavaş hata konuları görmeye başladım, indiriyorum umarım bir sorun yaşatmaz, 122 GB boşuna indirmiş olmak istemem :)

Geri
Yukarı