Discord hareketli durum nasıl yapılır?

sprons

Hectopat
Daha fazla  
Discord'da birçok kişide gördüğüm hareketli durum mesajının nasıl yapıldığını araştırdım ve bir plugin yükledim fakat bu plugin yenisi eskileri fix yemiş ve bunun da videosu yok. Nasıl yapabileceğimi anlatırsanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    141,6 KB · Görüntüleme: 170
  • Ekran Alıntısı2.PNG
    20,4 KB · Görüntüleme: 196
Son düzenleyen: Moderatör:
Nitrosuz yapanlar var diye biliyorum hem discord dışı bir plugin nitroya gerek yok diye biliyorum.
Bilmiyorum ama çok gerek olmadığını düşündüğüm için hiç bakmadım nitro ile alınabilir diye biliyorum diğer yolları çok bilmem

nitroya ihtiyacın yok BetterDiscord'u kursan yeter.

Bilmiyorum ama çok gerek olmadığını düşündüğüm için hiç bakmadım nitro ile alınabilir diye biliyorum diğer yolları çok bilmem
Yani gereksiz birşey pekte sayılmaz çünkü reklam vb. için kullanacağım orayı yoksa gereksiz bişey doğrudur.

Betterdiscord ile yapılıyor ama yapmayın ban riski var.

nitroya ihtiyacın yok BetterDiscord'u kursan yeter.
Kurdum ama yapamıyorum eski sürümleri gibi kolay değil javascript ile kodların arasından bulmama gerek bende anlayamadığım için bulamadım.

Nitrosuz yapanlar var diye biliyorum hem discord dışı bir plugin nitroya gerek yok diye biliyorum.
Nitro olmadan bir yöntemleri var diye biliyorum (BetterDiscord) ama Discord'un kurallarına aykırı ve hesabınızı patlatabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…