Discord hesabı devre dışı bırakıldı

Oldus

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben virüs bulaştını nasıl anlarız diye konu açmıştım. Acaba bilgisayarıma virüs bulaşığı için mi devre dışı bırakıldı? Yoksa ben mi bilmeden bir şey yaptım. Mailime bakıyorum hiçbir şey yok Discord mesaj bile atmamış şu sebepten ötürü olduğu için. Yazıklar olsun onca yılımı verdim arkadaşlarla konuştuk ettik emek hesaptı benim için. Şimdi diyenler olacaktır Discord'a yaz benim hiçbir hesabımı açmadılar boş bir sebepten olsa bile.

Arkadaşlar ben virüs bulaştını nasıl anlarız diye konu açmıştım. Acaba bilgisayarıma virüs bulaşığı için mi devre dışı bırakıldı? Yoksa ben mi bilmeden bir şey yaptım. Mailime bakıyorum hiçbir şey yok Discord mesaj bile atmamış şu sebepten ötürü olduğu için. Yazıklar olsun onca yılımı verdim arkadaşlarla konuştuk ettik emek hesaptı benim için. Şimdi diyenler olacaktır Discord'a yaz benim hiçbir hesabımı açmadılar boş bir sebepten olsa bile.

Arkadaşlar bu arada mesaj atmış Discord şöyle diyor. Hesabında hacklenme, dolandırıcılık, hesap veya kredi kartı bilgileri paylaşımı / veya kredi kartı bilgileri kırmak. Evet bu metin bana tanıdık geldi ve bir tanımadığım oyundan ekleştiğimiz bir insan ile konuşurken. Ona bu hesapları deniyicemi söyleyerek bir fotoğraf atmıştım sanırım ondan dolayı.

Dosya Ekleri

• 1708108347862.png
    1708108347862.png
    35,5 KB · Görüntüleme: 31
Kredi kartı paylaşan sunuculara girmişsin ve bu Discord'da yasak. Discord önceden yasal uyarı göndermiş miydi? Ve birisine kart numaranı gönderdinmi veya onunla alakalı kelimeler bile hesabı kapatıyor. Aynısı benim başıma geldi açmazlar. Belkide token grabber atıp hesabına girip kart bilgisi yazıp report etmişlerdir hesap kapanmıştır.

Yeni konular

Geri
Yukarı