Discord hesabı neden devre dışı bırakıldı?

ramiz karaesk1

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, 6 yıldır kullandıgım hesabım anlamadığım bir şekilde devre dışı bırakılmış. Discord supporta yazıyorum, sürekli otomatik mesaj gönderiyorlar. Çözümü nedir? Fikir verin.
Ekran Görüntüsü (10).png

Anlamadığın bir şekilde mi? Çözümü mü nedir? Kardeşim her şeyi yazmışlar zaten ters ibraz tespit edilmiş yanlışlıkla olduğunu düşünüyorsan ödeme sağlayıcın ile iletişime geç demişler. Umarım gerçekten iddia ettikleri şeyi yapmamışsındır.

Kendi kartımda sorun olduğu için geçici olarak annemin kartına bağlamıştım Nitro'yu annemde hesaptan para çıktığını görünce kart patladı zannetmiş kartı iptal etmiş bankaya söylemiş sorunu çözdüm açılır umarım hesabım.

Yerinizde olsam yeni bir hesap açıp ban yememeye dikkat ederdim. Direkt olarak 13'ten küçük bir sayı yazmayın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yerinizde olsam yeni bir hesap açıp ban yememeye dikkat ederdim. Direkt olarak 13'ten küçük bir sayı yazmayın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Hocam arkadaş ters ibrazdan ban yemiş. Attığınız video başka konuyla alakalı.

Hocam 6 yıldır kullanıyorum hesabımı mailde dediklerini yaptığımı ifade eden mail gönderdim 2 gündür yanıt alamıyorum bekliyorum hala.

Yeni konular

Geri
Yukarı