Çözüldü Discord hesabım rastgele davet atıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Acı Rakı

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, Discord hesabımın benden habersiz bir arkadaşıma sunucu daveti attığını gördüm, hemen şifre değiştirdim telefon numarası ekleyip Authy 2 faktörlü doğrulama ve SMS doğrulaması açtım. Şu an güvenlidir değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sifre degistirince otomatik olarak tum hesaplardan cikiyor. 2FA da actiysaniz sorun yoktur. Rahat olun.
Merhaba, Discord hesabımın benden habersiz bir arkadaşıma sunucu daveti attığını gördüm, hemen şifre değiştirdim telefon numarası ekleyip Authy 2 faktörlü doğrulama ve SMS doğrulaması açtım. Şu an güvenlidir değil mi?

Hocam cihazlar bölümünde bilinen tüm cihazlarda oturumu kapat bölümü var ona da basın.

Bir Discord hesabına e-postasız/şifresiz girmenin yolu hesap token'ınızı çalmaktır. Evet, Discord'da tıpkı Bot token'ları gibi hesap token'ları da var.

Bu nedenle bilgisayarınızda/telefonunuzda virüs olmadığından emin olun.

Neyse bu söz konusu token'lar şifre değiştirdiğiniz zaman sıfırlanır, ekstra olarak 2 faktörlü doğrulama açarakta garantiye almışsınız. Eğer bilgisayarınızda virüs olmadığına eminseniz güvenilir.

Bir kere de bende de oldu ama benim üye olduğum bir sunucuyu atmıştı. Aslında kullanıcıya yanlıslıkla sağ tıklayıp sunucuyu davet etten basmısım. Sizde de böyle bir şey olmuş olabilir mi? Yoksa sizin üye olmadığınız bir sunucuyu mu atmıştı? Eğer iki faktörlü doğrulama açıp şifre değiştirip bütün cihazlardan çıkarsanız sorun yok

Geri
Yukarı