Discord hesabım yanlışlıkla kapatıldı

xbebexd

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle merhaba, hesabım hatalı bir şekilde kapatıldı.

1691691664238.png

Bu maili aldım ticket açtıktan sonra fakat hesabım hala devre dışı. Mail atıp söyledim açılmadığını ama yapmam gereken başka bir şey var mı?

Arkadaşlar öncelikle merhaba, hesabım hatalı bir şekilde kapatıldı.

Eki Görüntüle 1897828

Bu maili aldım ticket açtıktan sonra fakat hesabım hala devre dışı. Mail atıp söyledim açılmadığını ama yapmam gereken başka bir şey var mı?
Hatalı bir neden ne hesabının kapanmasında ki? Ne diyerek ticket attın ? Çalıntı bir hesabı mı kurtarmaya çalışıyorsun yoksa?

Hatalı bir neden ne hesabının kapanmasında ki? Ne diyerek ticket attın? Çalıntı bir hesabı mı kurtarmaya çalışıyorsun yoksa?

Böyle bir durum değil owo botu ( hesap botu ) kullanan birisinin sunucusunda owo para aktarımı yaptığım için botları destekliyormuşum gibi spama düşmüş ve ban yemişim, neden ban yediğimi ve kaldırılmasını talep ettim, hesap tamamen benim açılışından ve 18 aydır süren Nitro aboneliğinin aylık faturalarına kadar her şeyi mailimde duruyor.

Böyle bir durum değil owo botu ( hesap botu ) kullanan birisinin sunucusunda owo para aktarımı yaptığım için botları destekliyormuşum gibi spama düşmüş ve ban yemişim, neden ban yediğimi ve kaldırılmasını talep ettim, hesap tamamen benim açılışından ve 18 aydır süren Nitro aboneliğinin aylık faturalarına kadar her şeyi mailimde duruyor.
Konu sahibine sormuş sanki ama?

Geri
Yukarı