Discord hesabına giriş yapılamıyor

CripteX

Centipat
Daha fazla  
Discord hesabımda 2 faktörlü doğrulama yaptım. Telefondan uygulamasını silmiştim. Bugün bilgisayarımı sıfırladım ve Discord hesabıma giremiyorum.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    13,8 KB · Görüntüleme: 14
Google Authenticator uygulamasını mı kullandınız? Uygulamayı tekrar yükleyip, bağlı olan mail ile giriş yaptığınızda kodlar tekrardan görünmüyor mu? Normalde görünmesi gerek diye biliyorum.

Evet, ama Authy diye bir uygulama kullandım aynısı 2 aşamalı doğrulama Google Authy diye geçiyor.

Yedek kodlarınızı kaydetmediniz mi?

Kaydetmedim keşke kaydetseydim.

Evet, ama Authy diye bir uygulama kullandım aynısı 2 aşamalı doğrulama Google Authy diye geçiyor.
Tamam muhtemelen kodlar hâlen o uygulama içerisindeki hesapta kayıtlıdır. Uygulamayı yeniden yükleyip hesabınızı girerek kodları görüntüleyebilecek misiniz bir bakın bakalım.

Tamam muhtemelen kodlar hâlen o uygulama içerisindeki hesapta kayıtlıdır. Uygulamayı yeniden yükleyip hesabınızı girerek kodları görüntüleyebilecek misiniz bir bakın bakalım.

Herhalde dediğinizi anladım uygulamada ayarlar kısmında Discord hesabımın Gmail'i ile aynısını kullanırsam kodlar gözükür diye düşünüyorum inşallah olur.

Hocam denedim email değiştirdim ama eski kodlarıma nereden ulaşacağım öğretir misin?

Hiç mi yardım edebilecek birisi yok şu Authy'den anlayan.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı